mai e o saptamana... se termina scoala...de acum vine greul.. pana in iulie.. cred ca va fi cel mai greu..
Doresc... visez.. iubesc.... vreau prieteni aproape.....vreau zambete.. vreau imbratisari...El e .. e de nedefinit... ma doare.. ma bucura.. mama e trista.. din ce in ce mai trista... imi da si mie starea asta... vrea sa devin monotona.. sa fiu la fel ca ea.. sa fiu clona ei..vreau sa fiu alta.. sa devin mult mai buna..
ciudat nu..
o sa fiu vesela.. maine e bal .. mare .... incetul cu incetul imi revin.. devin iar cea pe care o indrageati... promit.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment