Thursday, June 28, 2007

am un nou job :Traficanta de zambete..!

friendnebun: carcterizare....
Elena: ok..tentant...ia sa vedem
friendnebun: nebuna,vesela,optimista,cu gura cat o sura,traficanta de zambete,nerabdatoare,obraznica,ambitioasa,periculoasa,parsiva,desteapta,cea mai buna prietena,
Wow am devenit traficanta de zambete...
deci si prieteni au ajuns sa ma descrie ca fiind o zaluda.. e clar.. vacanta unde esti?.. hai mai repede.. ca's in stare grava...deja am inceput sa cant in somn....
azi am ras pana am simtit ca mi se rup buzele.. ma simt fericita... cant,dansez, totul e super...viata in mov:d.. care mai vrea un zambet?

No comments: