Thursday, June 21, 2007
vacanta.. soare.....gheata..dans..
desi scriu cu un pic de amaraciune in suflet incerc sa ma schimb sa fiu vesela ca alta data... imi va fi dor de ei... recunosc ca vara asta miam propus sa ma inchid in casa si sa citesc.. cred ca in mare parte asta o sa fac..voi jeli un pic.. si ma voi redresa.... deja am inceput sa zambesc.. am mult de munca.. si cred ca imi voi abandona un pic prietenii.. vreau ca vara asta sa apartina sufletului meu si nu distractiei.. am anulat tot in privinta plecarii. poate ca asa trebuie sa fie.. dar trec peste.. trebuie sa zambesc......... " sunt fata care nu stie sa planga ".....trebuie sa adeveresc aceasta afirmatie.....
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
1 comment:
Nu mai pleci?! :(
Abandonezi prietenii?! :( [sper ca nu pe toti]
Ce as vrea sa am si eu asa plan de vacanta, insa vara aceasta va trebui sa invat multe despre time management. Un capitol la care inca sunt deficitar.
Post a Comment