A trecut foarte mult timp de cand nu am mai postat nimik..e ciudat cum acum un an.. blogul era la ordinea zilei.. si acum...l-am lasat aruncat intr-un colt al vietii mele...
Se mai incheie un an scolar...se mai incheie o prietenie..se mai sfarseste un inceput..
Acum nu are rost sa povestetesc tot ce sa intamplat cat nu am mai postat.. ar fi absurd...dar cateva cuvinte o sa zic: M-am schimbat foate mult... sunt in tanzit.....incognito..viata mi-a luato pe cai abrupte.. dar frumoase... sunt mai increzatoare... mai puternika.. mai sentimentala...off.. ce face dragostea din on... am mii de probleme.. si in fiecare zi eu ma lepad de ele.. dar ele nu se leapada de mine..se incheie un an cu un succes relativ.. se incheie o prietenie cu normalitatea.. totukl isi ia cursul natural.. si drumurile se despart inceput cu inceput...m-am maturizat destul de mult... si mie ciuda.. ca fara voie si nesilita de mine.. m-a,m transformat intr-o matura rablagita si realista... am caderi de puerilitate .. dar sunt bune.. foarte bune pt sufletzelul meu mic inca de copil tampit.. cam ata pt astazi.. sunt destul de obosita... promit ca mai postez..:P..Pupik!
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
3 comments:
Hey bine ai revenit printre bloggeri. Pastram legatura...!
Multumesc pentru mesage si pentru incurajari! Keep in touch!
Buna! Mi-ai lasat un mesaj precum ca ai vrea 2 topuri! Acum am vazut comentariul! Cel mai bine e sa-mi trimiti un mail! Te mai intereseaza cumva? Astept un raspuns la germanstyle07@gmail.com
Merci si scuze!
Post a Comment