Sunday, April 22, 2007

teama... frica.... oboseala si tristete

Pe zi ce trece devin tot mai trista..tot mai monotona.. parca am uitat sa zambesc sa fiu fericita....mie dor de zilele pline de soare.. pline sa bucurie...ma simt impovarata....nu cred ca o sa mai fac fata...dintr-o banala cearta am ajuns o epava...si cred ca asa o sa fiu urmatoarea perioada...ma simt coplesita de absolut tot..prea multe priviri prea multa ura....prea multe pretentii...sa sper ca o sa trec si peste starea asta cat mai repede si cat mai usor

No comments: